Oferta

Oferta Fotograficzna


Fotografujemy od przygotowań Pary Młodej aż do końca oczepin

W cenie zawiera się:

 • Plener fotograficzny (inny dzień ustalony między fotografem a Parą Młodą)

 • Fotoksiążka do wyboru: 1. 90 stron o wymiarze 28x19

 2. 76 stron o wymiarze 28x28

 3. Fotoksiążka Premium, o wymiarach 30x30, oprawiona w eko skórę. (Strony na grubym kartonie, drukowane w najwyższej jakości). • Galeria Zdjęć na naszej stronie Dodatkowo zdjęcia  oddajemy na pendrive 3.0 o wielkości 64GB w eleganckim skórzanym pudełku wraz ze zdjęciem i grawerem.


 

 

 

Oferta Make Up

Jestem dyplomowaną wizażystką i stylistką. Swoją pasję od dawna wiążę z wizażem. Makijaż jest ważnym elementem w wyglądzie kobiety. Aby był on odpowiedni, należy dopasować go indywidualnie do stylu, osobowości czy typu urody. Jako wizażystka, posiadam bogatą wiedzę, doświadczenie, wyczucie smaku i estetyki, aby w sposób profesjonalny nadać twarzy piękny wygląd. Oferuję perfekcyjny, dobrany do typu urody utrwalony makijaż ślubny, dzienny, wieczorowy oraz na różne okazje. Wykonuję także makijaże do sesji fotograficznych. Sesja zdjęciowa może być doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby lub na poprawę humoru a odpowiedni do sesji makijaż uwidoczni i podkreśli piękno na zdjęciach. Wykonując makijaż, zwracam uwagę aby dobrane kosmetyki były odpowiednie dla cery Klientki. W swojej pracy korzystam głównie z – dedykowanych dla profesjonalistów -kosmetyków i akcesoriów firmy Glazel, Sephora, Jolanty Wagner, Kryolan, Inglot i innych w zależności od potrzeb. Dojeżdżam do klientki..

 

 

 

Oferta Video filmowanie

Efekt filmowy jaki osiągamy podczas filmowania kamkoderami FS5 oraz FS7II które są zamontowane na systemach stabilizujących obraz np: DJI Ronin mkV2   zapierają dech w piersiach. Głębia ostrości, wspaniałe kolory i plastyka obrazu zadowolą gusta najbardziej wymagających Klientów.  Filmujemy od przygotowań Pary Młodej aż do końca oczepin.

W cenie wykonania filmu zawiera się:

 • Dwóch operatorów kamery

 • Plener filmowy

 • Teledysk ślubny

 • Zwiastun ślubny

 • Jeden film do 2,5 godziny oraz drugi film tj. „Wesele w skrócie”, czyli skrócony film do 1  godz min (jest to dodatek, zawierający najważniejsze momenty z wesela) oraz pigułkę 10-12 min. Łącznie 3 filmy.

 • Dron w zależności od warunków pogodowych


Materiał filmowy oddawany jest na pendrive 3.0 o wielkości 64GB w eleganckim, skórzanym pudełku wraz ze zdjęciem i grawerem. 

Fotolustro to najnowocześniejsze urządzenie, to coś więcej niż fotobudka. Zamów fotolustro a sam się przekonasz. Foto lustro swoim bogatym wyglądem będzie zdobiło imprezę.

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTOKSIĄŻKA

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, Fotopixar  przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.
Wyjątkowy prezent!!!


Zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową.


ulotka na sesje fotograficzne 1


Jest to prezent, którego nie ima się czas, taki, który, oprócz świetnej zabawy, będzie doskonałą pamiątką, powodem do dumy, poprawiającym samopoczucie. Wiele kobiet marzyło po cichu o karierze modelki, o sesji zdjęciowej, podczas której profesjonalny fotograf wyeksponuje kobiece piękno.

Profesjonalna sesja zdjęciowa to doskonały prezent. Spraw, by obdarowana osoba poczuła się niczym adorowana przez miliony gwiazda na wybiegu! Zapewniamy profesjonalną obsługę, niezapomniane wrażenia i doskonałą pamiątkę na całe życie!

Info organizacyjne:

W cenie zaproszenia: sesja w studiu fotograficznym trwająca ok. 3 godzin, profesjonalny makijaż, wybrane zdjęcia z sesji, poddane profesjonalnej obróbce, nagrane na płycie CD.Na sesję prosi się o przyniesienie kilku różnych, ulubionych zestawów ubrań własnych.Osoba wymieniona na zaproszeniu może je zrealizować do - termin podany na zaproszeniu, na sesję należy umawiać się na co najmniej dwa tygodnie przed terminem.Dokładamy wszelkich starań aby sesja odbyła się w terminie zaproponowanym przez Państwa, w razie braku takiej możliwości wspólnie ustalamy inny możliwy dla obu stron termin.Zaproszenie drukowane jest na papierze fotograficznym PRO, najwyższej jakości

 

oferta rav (krzywe)FOTOGRAFIA SZKOLNA


Oferta skierowana jest do wszystkich placówek szkolnych od przedszkoli, szkół podstawowych po szkoły średnie i wyższe. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, zdjęcia projektowane są z uwzględnieniem charakteru szkoły, jej patrona i kierunku nauczania.Fotografie wykonywane są metodą cyfrową i poddawane bardzo starannej obróbce komputerowej, co pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych form i wysokiej jakości zdjęć, a także atrakcyjnych cen.

Fotografie i ich oprawa graficzna są tak dobierane, aby zaspokoić wymagania wszystkich uczniów, od dzieciaków w wieku przedszkolnym, pierwszych klas szkoły podstawowej, do klas maturalnych w szkołach średnich czy studentów wyższych uczelni. Tradycyjną a jednocześnie ciekawą i wyszukaną pamiątkę dla uczniów kończących szkołę stanowi TABLO. Do wyboru jest kilka wersji graficznych i formatów TABLO (ze zdjęciem grupowym klasy, zdjęciem szkoły lub z wizerunkiem patrona szkoły). W ofercie znajduje się również pełna gama zdjęć standardowo wykonywanych w szkołach, od zdjęć portretowych, legitymacyjnych, klasowych po zdjęcia towarzyskie – koleżeńskie panoramy klasowe które łącza 2 w 1 (zdjęcie klasowe i koleżeńskie). Ponadto oferujemy kalendarze 2 dzielne z planem lekcji wraz z zdjęciem dziecka oraz jedno planszowe w formacie A3. Kalendarze tylko na zamówienie. Kalendarz 2 dzielny ze zdjęciem i planem lekcji tylko w przypadku jeżeli z danej szkoły będzie 50 szt.