Film ślubny? Zapraszamy na seans!

Naszym zadaniem jest dostarczyć wam świetnej jakości film ślubny, który zrealizujemy według Waszych pomysłów! Dlaczego robimy filmy? Bo wierzymy, że dobry materiał wideo, to nie tylko odpowiedni klimat i sekwencja perfekcyjnych ujęć, ale też spora dawka rozrywki i emocji. Wobec opinii naszych klientów, chyba możemy stwierdzić, że udaje nam się to osiągnąć! Ciężko nam jednoznacznie stwierdzić co spowodowało, że teraz nie wyobrażamy sobie skończyć z filmowaniem. Ale to chyba satysfakcja z Waszych reakcji na nasze filmy!

Co filmujemy?

Zajmujemy się głównie filmowaniem ślubów i przyjęć okolicznościowych, ale mamy na koncie również kilka reklam i teledysków, oraz innych nietypowych projektów. Jednakże, bez wątpienia chętnie podejmiemy się realizacji pomysłów filmowych naszych klientów, ponieważ nietypowe zadania to nasza specjalność!

Klimatyczny teledysk ślubny Tereski i Karola

Jak wygląda film ślubny od nas?

W naszych filmach skupiamy się na opowiadaniu historii i towarzyszących im emocji, bo co to za film, w którym nie wiadomo o co chodzi i nic się nie dzieje? Wy stajecie się aktorami, ale Wasza miłość istnieje na prawdę, a my wcielamy się w scenarzystów, reżyserów, operatorów kamer, stylistów i w każdego możliwego człowieka związanego z filmem. Wszystko po to, byście wyglądali jak najlepiej! Filmy ślubne w naszym wykonaniu, to z pewnością wspaniała pamiątka na długie lata, do których chce się wracać. My również chcemy zapamiętać Was jak najdłużej, dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, by nasza współpraca okazała się owocna 🙂

Film ślubny – oryginalny teledysk w pięknym miejscu

Skąd jesteśmy?

Pochodzimy z Gdańska i tutaj stawialiśmy pierwsze kroki z naszymi filmami. To tutaj też tworzyliśmy swoje pierwsze filmy ślubne. Poza Gdańskiem, bywaliśmy już w całym Trójmieście, na Kaszubach, jak i w całym województwie Pomorskim, a nawet dalej. 

Zapraszamy również do naszej galerii filmowej i na naszego facebooka!

Formularz kontaktowy

    tagi: film ślubny, kamerzysta na wesele, unikalny film ślubny, artystyczny film ślubny, teledysk ślubny, oryginalny teledysk ślubny, ślub, kamerzysta.

    filmowanie dronem, dron na ślub, dron trójmiasto, fotolustro, fotobudka, oryginalna fotobudka, instax na wesele, polaroid na ślub.

    trójmiasto, pomorskie, filmowanie pomorskie, filmowanie trójmiasto, filmowanie ślubne pomorskie, film ślubny, filmowanie ślubne.

    wideofilmowanie, wideo ślubne, wyjątkowy film ślubny, originalny teledysk ślubny gdańsk, filmowanie z drona cena, film z drona gdańsk.