Fotolustro – skąd bierze się jego magia?

Fotolustro to coś więcej niż fotobudka. Nie tylko zdobi otoczenie swoim bogatym wyglądem, ale również zapewni gościom zabawę i uwieczni Wasze wspomnienia na papierze. Większość z nas lubi się w jakiś sposób wyróżniać w tłumie, a ono jest kolejnym sposobem, aby to zrobić. 
W porównaniu z tradycyjną fotobudką, fotolustro jest innowacyjnym i zdecydowanie wyróżniającym się rozwiązaniem na Twoją imprezę! Świetnie sprawdzi się również jako jedna z atrakcji weselnych.

Nasze dodatki do zestawu

Na Twoim weselu, bądź też innej imprezie nasze magiczne lustro zdecydowanie pomoże zabawić gości, dostarczając im mnóstwo rozrywki. Pomogą w tym także gadżety do zdjęć, liczne przebrania i akcesoria, jakie posiadamy. Po całej imprezie nie wyjdą z pustymi rękoma, bo każdy będzie mógł zabrać ze sobą pamiątkę w postaci zdjęć. Parom młodym polecamy zakup księgi na wpisy od gości weselnych. Oprócz własnoręcznych życzeń od gości daje możliwość wklejenia zdjęć z naszego fotolustra i pozwoli przypomnieć jak bawili się na Waszym weselu!

Zabawa z gadżetami przy fotolustrze - fotolustro
Zabawa z gadżetami przy fotolustrze

Dlaczego powinienem wybrać Wasze fotolustro?

Co jest w nim wyjątkowego? To, że jest magiczne! Żadna fotobudka nie dostarczy tyle emocji Waszym gościom. Podczas każdej imprezy widzimy Wasze zachwyty i zaciekawienie. Rozumiemy to, bo sami jesteśmy nim do tej pory zafascynowani! Fotolustro na weselu to także ogromna frajda dla dzieci, które dosłownie nie potrafią się od niego oderwać cały wieczór.

Gdzie dostarczyć?

Fotolustro dostarczamy przede wszystkim na terenie Trójmiasta, ale również całego województwa Pomorskiego. Jeśli jesteś zainteresowany – nie czekaj! Zachęcamy do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy.

Więcej zdjęć z fotolustrem na naszym facebooku!

Formularz kontaktowy

    tagi: fotolustro trójmiasto, oryginalna fotobudka, zabawa weselna, atrakcje weselne, fotobudka na wesele, fotolustro na wesele, nowoczesna fotobudka, zdjęcia na weselu, polaroid na wesele, instax na wesele. fotolustro pomorskie, fotobudka trójmiasto, fotolustro na ślub, atrakcje weselne trójmiasto, atrakcje weselne pomorskie, fotolustro gdańsk. niesamowite atrakcje weselne, fotolustro cena, pamiątka weselna, zdjęcia z wesela, odbitki z wesela.