Fotoksiążka – czym jest obecnie?

Fotoksiążka to coś więcej niż album ze zdjęciami. To idealny sposób prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej, namacalnej postaci. Jest to również idealna pamiątka ślubna. A dlaczego? Ponieważ jest to najbezpieczniejszy i najtrwalszy sposób na uwiecznienie tego jedynego dnia. Mimo powszechnej cyfryzacji, albumy ślubne ciągle cieszą się wysoką popularnością. Fotoksiążka to nie tylko sposób na utrwalenie Was i bliskich na zdjęciach, ale również na wyróżnienie się.

Czy ktoś jeszcze zamawia fotoksiążki?

Oczywiście! A my uważamy, że fotoksiążki są nadal wyjątkowe. Mimo bardzo szybkiego rozwoju technologii i odchodzenia od analogowej fotografii tradycyjnej, jest znakomitym sposobem na przechowanie Waszych najpiękniejszych wspomnień z dnia ślubu. Zdecydowana większość naszych par wybiera wysokiej jakości fotoksiążki ślubne. Choć czas będzie nieubłaganie płynął, zawsze będziecie mogli do niej wrócić i cieszyć się wspaniałym albumem. A czy może być coś piękniejszego, niż przeglądanie zdjęć z tego wyjątkowego dnia? Będziecie mogli własnymi rękami dotknąć zdjęć i poczuć się, jakbyście znowu tam byli!

Piękna i stylowa fotoksiążka
Piękna i stylowa fotoksiążka

Szeroki wybór fotoksiążek

To Wy decydujecie, jaką książkę chcecie od nas otrzymać. Jednak proponujemy Wam te o najwyższej jakości. Dlaczego? Ponieważ są najtrwalsze i po wielu latach nadal będą prezentować się doskonale. Fotoksiążki oprawiane są w wysokiej jakości materiał ze spersonalizowanym nadrukiem, dzięki czemu wyglądają stylowo. Karty ze zdjęciami wykonane są z najwyższej jakości specjalnego papieru. Są miękkie i drukowane dwustronnie. W środku znajduje się również oprawiony pendrive z wszystkimi Waszymi zdjęciami w wersji cyfrowej.

Jak można zamówić fotoksiążkę?

Oferowane przez nas fotoksiążki stanowią uzupełnienie naszej oferty fotograficznej. Znajdą się w niej wybrane przez nas zdjęcia z Waszego dnia ślubu i wesela. Rozmieszczamy je według naszego autorskiego projektu i gwarantujemy, że wszystkie nasze pary są do zadowolone z naszych fotoksiążek! Zamówioną fotoksiążkę odbieracie u nas, lub w wybranym przez Was miejscu w Gdańsku i Trójmieście. Na życzenie możecie zamówić u nas dodatkowe fotoksiążki dla Waszych bliskich!

Zainteresowaliśmy Was naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu, oraz na naszego facebooka!

Formularz kontaktowy

    tagi: zdjęcia ślubne, gdańsk, sopot, gdynia, plener ślubny, fotografia trójmiasto. Fotoksiążka, zdjęcia w albumie, pamiątka weselna, wedding memories, photography, engagement, album ślubny, piękna, wyjątkowa fotoksiążka, pamiątka ślubna.