Film ślubny? Zapraszamy na seans!

Naszym zadaniem jest dostarczyć wam świetnej jakości film ślubny, który zrealizujemy według Waszych pomysłów! Dlaczego je robimy? Bo wierzymy, że dobry materiał wideo, to nie tylko odpowiedni klimat i sekwencja perfekcyjnych ujęć, ale też spora dawka rozrywki i emocji. Wobec opinii naszych klientów, chyba możemy stwierdzić, że udaje nam się to osiągnąć! Ciężko nam jednoznacznie stwierdzić co spowodowało, że teraz nie wyobrażamy sobie z tym skończyć. Ale to chyba satysfakcja z tego jak na nie reagujecie!

Co filmujemy?

Zajmujemy się głównie uwiecznianiem ślubów i przyjęć okolicznościowych, ale mamy na koncie również kilka reklam i teledysków, oraz innych nietypowych projektów. Jednakże, bez wątpienia chętnie podejmiemy się realizacji pomysłów naszych klientów, ponieważ nietypowe zadania to nasza specjalność!

Klimatyczny teledysk ślubny Tereski i Karola

Jak wygląda film ślubny od nas?

W naszych produkcjach skupiamy się na opowiadaniu historii i towarzyszących im emocji, bo co to za film, w którym nie wiadomo o co chodzi i nic się nie dzieje? Wy stajecie się aktorami, ale Wasza miłość istnieje na prawdę. Z kolei my wcielamy się w scenarzystów, reżyserów, operatorów kamer, stylistów i w każdego możliwego człowieka, którego można spotkać za kulisami. Wszystko po to, byście wyglądali jak najlepiej! Filmy ślubne w naszym wykonaniu, to z pewnością wspaniała pamiątka na długie lata, do których chce się wracać. My również chcemy zapamiętać Was jak najdłużej, dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, by nasza współpraca okazała się owocna 🙂

Film ślubny - oryginalny teledysk w pięknym miejscu
Oryginalny teledysk w pięknym miejscu

Skąd jesteśmy?

Pochodzimy z Gdańska i tutaj stawialiśmy pierwsze kroki z naszymi kamerami. To tutaj też tworzyliśmy swoje pierwsze produkcje ślubne. Poza Gdańskiem, bywaliśmy już w całym Trójmieście, na Kaszubach, jak i w całym województwie Pomorskim, a nawet dalej. 

Zapraszamy również do naszej galerii filmowej i na naszego facebooka!

Formularz kontaktowy

    tagi: film ślubny trójmiasto, filmowanie ślubne gdańsk, oryginalny teledysk ślubny, film z wesela, kamerzysta trójmiasto, filmowanie pomorskie, kamerzysta na wesele, film z drona.