Dron – co jest w nim inspirującego?

Dron jak mały samolot? Wiele z nas kocha podróże samolotami, a gdy wrócimy z naszej podróży, nie możemy doczekać się kolejnej. Jednak z pomocą pojawiają się drony, które dają nam małą namiastkę emocji i widoków z lotu ptaka. Czasami, patrząc na zdjęcia i filmy z jakie nimi wykonujemy, czujemy się, jakbyśmy znowu latali.

Dlaczego my i nasz dron?

Nasze materiały z powietrza dostarczą Wam niezapomnianych emocji i zapewnią wspaniałą pamiątkę na lata. Filmowanie taką zabawką to jedna z naszych ulubionych pozycji na liście zadań do wykonania, a w związku z tym gwarantujemy Wam satysfakcję z ostatecznego rezultatu!

Film z drona na Żuławach Wiślanych - dron
Film z drona na Żuławach Wiślanych

Jak wyglądają nasze filmy z drona?

Wszystko zależy od tego, co mamy pokazać. My uwielbiamy dynamiczne loty, ale potrafimy latać też spokojnie! Śledzenie sylwetki, orbitowanie wokół budynków i miejsc, niskie przeloty… to wszystko możecie dostać od nas. Mamy wieloletnie doświadczenie w operowaniu tymi małymi statkami powietrznymi, dlatego nie musisz się martwić o finalny efekt naszych materiałów.

A może dron na ślub?

Nic nie stoi na przeszkodzie! Wesela stanowią bardzo dużą część naszych zleceń, podczas których je wykorzystujemy! Jest to świetny sposób na uatrakcyjnienie Twojego filmu ślubnego. Zobaczysz na nim całą swoją okolicę z góry, tłum gości przed kościołem, oraz swój przyjazd pod salę weselną, gdzie bawicie się do rana. Wszystko to wspomnienia, które możecie uwiecznić na swoim filmie!

Gdzie latamy?

Latamy przede wszystkim na terenie Trójmiasta (Gdańska, Gdyni, Sopotu). Jednak bywaliśmy wiele razy w różnych miejscach w całym województwie Pomorskim. Wiele razy mieliśmy okazję uwieczniać piękne krajobrazy Kaszub, jak i latać w mieście. A dlaczego powinniście postawić na nas? Dlatego, że mało co potrafi nas jeszcze zaskoczyć! Jednak, do każdego zadania nadal podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i mnóstwem pomysłów!

Niektóre nasze ujęcia z powietrza znalazły się w naszych filmach dostępnych w galerii filmów oraz na naszym facebooku.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

    tagi: dron trójmiasto, filmowanie dronem, zdjęcia z drona, dron na ślub, pomorskie, gdańsk, sopot, gdynia. Dron na wesele cena, piękne ujęcia z drona, niesamowity film dron, 4k, full hd, film z lotu ptaka, zdjęcia z powietrza.