Fotografia ślubna

Czym jest dla nas fotografia ślubna? Podchodzimy do niej jak do kolejnego ważnego egzaminu. A my lubimy takie egzaminy! Stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej, a świetne zdjęcia, które robimy dodają nam pozytywnej energii do kolejnych wyzwań!

Jak zaczynaliśmy? Od kompletnych podstaw. Na początku nic nie zapowiadało, że zaczniemy zajmować się zdjęciami zawodowo. Małymi krokami dochodziliśmy do miejsca, w którym się znajdujemy. Co możemy o sobie powiedzieć? Że uwielbiamy widzieć Wasze uśmiechy, gdy otrzymujecie od nas gotowe zdjęcia ślubne. Uwielbiamy, gdy przeglądacie nasze albumy ślubne. A największą przyjemnością, jest widzieć Wasze wzruszenie, gdy wracacie myślami do dnia swojego ślubu.

Dlaczego robimy zdjęcia?

Fotografia ślubna to dla nas coś więcej, niż kolejne zdjęcia na długiej taśmie doświadczeń. Chcemy, byście otrzymali od nas nie tylko piękną pamiątkę ze ślubu i wesela. Pragniemy, by przywoływały one te najlepsze emocje i byście chętnie wracali myślami do tych pamiętnych chwil. Nasza współpraca nie ogranicza się jedynie, do reportażu w dniu ślubu. To także piękny plener ślubny w wybranym przez Was miejscu, na który na Wasze życzenie możemy przygotować dekoracje w różnym stylu. Sesja w stylu Boho, Industrial, czy Rustical? Te style nie są nam obce. Jako dodatek proponujemy Wam randkę narzeczeńską. Pokażcie bliskim, jak się poznaliście, a my to udokumentujemy i oddamy piękne zdjęcia Waszej randki!

Co Możemy Wam zagwarantować? Solidnie wykonany reportaż ślubny, fantastyczną atmosferę podczas naszych sesji i cudowne zdjęcia ślubne do których będziecie chcieli wracać!

Piekny plener Julii i Norberta
Piękny plener ślubny Gosi i Michała w stylu boho w Gdańsku - fotografia ślubna
Piękny plener ślubny Gosi i Michała w stylu boho w Gdańsku
Piękny plener ślubny Gosi i Michała w stylu boho w Gdańsku  - fotografia ślubna
Piękny plener ślubny Gosi i Michała w stylu boho w Gdańsku

Co, oprócz fotografii ślubnej?

Nasze zlecenia to nie tylko fotografia ślubna. Oferujemy wszelkie usługi fotograficzne, w tym fotografię ślubną, okolicznościową i reklamową. Wykonujemy także sesje indywidualne i grupowe, oraz zdjęcia do dokumentów. Jesteśmy z Gdańska, a działamy zarówno na terenie Trójmiasta, jak i na całym Pomorzu. Jednak lubimy podróżować i chętnie odwiedzimy Was w całej Polsce! Jak to zrobić? Wybierz nas na swojego fotografa ślubnego. 

Piękne dekoracje na plaży przygotowała Agata.Ogarnie.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

Formularz kontaktowy

    tagi: fotograf ślubny trójmiasto, fotografia pomorskie, fotograf na ślub, plener ślubny, zdjęcia weselne, zdjęcia w plenerze, zdjęcia ślubne, wesele kaszuby. Reportaż ślubny, fotograf ślubny gdańsk, sopot, gdynia, zdjęcia z drona, artystyczne zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotografia trójmiasto. Oryginalne zdjęcia ślubne, sesja narzeczeńska, fotograf na wesele, plener ślubny w Gdańsku.